Ako vrátiť tovar zakúpený na e-shope

Máme 15-dňovú politiku vrátenia tovaru, čo znamená, že máte 15 dní od prijatia položky, aby ste požiadali o vrátenie.

*Budete zodpovedať za zaplatenie vlastných nákladov na dopravu pri výmene položky. Náklady na dopravu sú nevratné.

Ak chcete mať nárok na vrátenie, vaša položka musí byť v rovnakom stave, v akom ste ju dostali, nenosená alebo nepoužitá, s visačkami a v pôvodnom obale. Budete tiež potrebovať účtenku alebo doklad o kúpe.

Ak chcete začať s vrátením, môžete nás kontaktovať. Ak bude vaše vrátenie prijaté, pošleme vám prepravný štítok na vrátenie spolu s pokynmi, ako a kam poslať váš balík. Položky zaslané späť k nám bez predchádzajúcej žiadosti o vrátenie nebudú akceptované.

V prípade akýchkoľvek otázok o vrátení nás môžete kedykoľvek kontaktovať na adrese.


Škody a problémy
Skontrolujte si svoju objednávku po prijatí a okamžite nás kontaktujte, ak je položka chybná, poškodená alebo ak dostanete nesprávnu položku, aby sme mohli problém vyhodnotiť a opraviť.


Výnimky / nevratné položky
Niektoré typy položiek nie je možné vrátiť, ako napríklad vlastné produkty (napríklad špeciálne objednávky alebo personalizované položky)

Žiaľ, nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru vo výpredaji alebo darčekových kariet.


Výmeny
Najrýchlejší spôsob, ako zabezpečiť, aby ste dostali to, čo chcete, je vrátiť položku, ktorú máte, a po prijatí vrátenia uskutočniť samostatný nákup novej položky.


Vrátenie peňazí
Keď dostaneme a skontrolujeme váš návrat, upozorníme vás a dáme vám vedieť, či bola refundácia schválená alebo nie. V prípade schválenia vám budú automaticky vrátené peniaze na váš pôvodný spôsob platby. Pamätajte, že môže chvíľu trvať, kým vaša banka alebo spoločnosť, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, spracuje a odošle refundáciu.